Poslechněte si Noc s Andersenem, Vendou, Fráňou a skvělými hosty

Nestihli jste si 29. března pustit speciální vysílání Rádia Junior k Noci s Andersenem? Nemusíte být smutní. Teď si vše můžete poslechnout ze záznamu. Jak se u nás ponocovalo? Jací hosté si přišli povídat s moderátory Vendou a Fráňou?

Venda a Fráňa alias Jirka Kohout a Tomáš Vacek - Foto: Šárka Mattová Venda a Fráňa alias Jirka Kohout a Tomáš Vacek ©

Tento ročník Noci s Andersenem se na Junioru povídalo i o méně známých pohádkách slavného spisovatele. Každou hodinu jsme se navíc ve vysílání telefonicky spojili s některou z českých knihoven, kde se také nespalo. Co se tam dělo? To se dozvíte, když si poslechnete záznam vysílání. 

Máte rádi pohádky H. Ch. Andersena? Považujete se přímo za experta? Otestujte svou znalost postav z jeho příběhů a vyzkoušejte si náš kvíz

A kdo našel odvahu, nešel spát a přijal pozvání do studia? První hodinu vysílání nám přišla nejen o svých knížkách pro děti povídat oblíbená herečka Nela Boudová. Tu vystřídala režisérka Apolena Novotná, která se svěřila, že pohádky má ráda doteď. Sympatická herečka Eva Josefíková pak prozradila například i to, jak se jí hrají princezny. Posledním hostem byla spisovatelka Hana Lehečková, která nedávno vydala kouzelnou dětskou knížku Co se děje v Podpostelí. 

Tak si to poslechněte: 

 

Přehrát

Noc s Andersenem 2019, 1. hodina. Moderují Venda a Fráňa. Host: herečka Nela Boudová. Poslechněte si záznam první hodiny speciálního vysílání k Noci s Andersenem.

Nela Boudová - Foto: Eva Dvořáková Nela Boudová ©

 

 

Přehrát

Noc s Andersenem 2019, 2. hodina. Moderují Venda a Fráňa. Host: režisérka Apolena Novotná. Poslechněte si záznam druhé hodiny speciálního vysílání k Noci s Andersenem.

Režisérka Apolena Novotná - Foto: Jitka Zmijová Režisérka Apolena Novotná ©

 

 

Přehrát

Noc s Andersenem 2019, 3. hodina. Moderují Venda a Fráňa. Host: herečka Eva Josefíková. Poslechněte si záznam třetí hodiny speciálního vysílání k Noci s Andersenem.

Herečka Eva Josefíková - Foto: Eva Dvořáková Herečka Eva Josefíková ©

 

 

Přehrát

Noc s Andersenem 2019, 4. hodina. Moderují Venda a Fráňa. Host: spisovatelka Hana Lehečková. Poslechněte si záznam čtvrté hodiny speciálního vysílání k Noci s Andersenem.

Spisovatelka Hana Lehečková - Foto:  Český rozhlas Spisovatelka Hana Lehečková ©

 

Jak se moderátoři Venda a Fráňa (alias Jirka Kohout a Tomáš Vacek) připravovali na vysílání? Koukněte na video: 

 

Klub Rádia Junior běží každý všední den od 19:00 na Rádiu Junior. Naladit si nás můžete zde.  

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít