VIDEO: Oblíbený zpěvák a herec Milan Peroutka si vzal pejska z útulku

Charismatického Milana Peroutku určitě znáte ze seriálů, nebo třeba z jedné televizní pěvecké show. Víte ale, že je to velký milovník zvířat? Svého pejska Huga, kterého si přivedl i na natáčení Klubu Rádia Junior, má z útulku. Co dalšího na sebe prozradil?

Herec a zpěvák Milan Peroutka se svým čtyřnohým kamarádem Hugem. - Foto: Šárka Mattová Herec a zpěvák Milan Peroutka se svým čtyřnohým kamarádem Hugem. ©

Moderátorka Veronika Hájková se Milana vyptala nejen na jeho vztah k němým tvářím, ale i na jeho uměleckou kariéru. Pusťte si rozhovor a dozvíte se, jaký byl jeho první domácí mazlíček, co říká na zvířata v cirkusech, nebo o čem sní jako herec. 

 

Přehrát

Moderuje Verča. Host: Milan Peroutka, herec a zpěvák. Ve studiu nás navštívil se svým psem Hugem. Povídali jsme si dalších Milanových zvířatech, o zpívání, o jeho snech a nových pohádkových rolích! Pohádku od Hajaji naleznete jen v živém vysílání.

Chcete vidět, jak to Milanovi sluší s jeho pejskem Hugem? Podívejte se na video. Prozradil nám oblíbenou barvu, jídlo i to, jak to má s čokoládou. 

 

Klub Rádia Junior běží každý všední den od 19 hodin na Rádiu Junior nebo na Dvojce. Naladit si nás můžeš zde.  

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít