FOTO: Jak se natáčela Želvíra

Letopisy Želvíry čili želvy Elvíry je název nového seriálu, který uslyšíš na Rádiu Junior. Vystupují v něm želva, papoušek, kočka a štěně. Dozvíš se od nich třeba to, proč si dospělí připomínají výročí sametové revoluce.

Celá Želvířina parta: vzadu Miriam Kantorková (želva Elvíra) a Otakar Brousek ml. (papoušek Bertík). Vlevo se psem Petra Špindlerová (kočka Iris), uprostřed režisérka Maria Křepelková a vpravo Lenka Krupanská (štěně Ričinka) - Foto: Kajetán Písařovic Celá Želvířina parta: vzadu Miriam Kantorková (želva Elvíra) a Otakar Brousek ml. (papoušek Bertík). Vlevo se psem Petra Špindlerová (kočka Iris), uprostřed režisérka Maria Křepelková a vpravo Lenka Krupanská (štěně Ričinka) ©

Seriál napsala šéfredaktorka Rádia Junior Zora Jandová a natočila režisérka Maria Křepelková. Želvu Elvíru hraje Miriam Kantorková, Otakar Brousek ml. se ujal role papouška Bertíka, Petra Špindlerová vystupuje jako kočka Iris a Lenka Krupanská jako štěně Ričinka. 

Seriál má celkem 14 dílů. Vysílat je budeme od 10. do 23. listopadu, vždycky v 7 a 17 hodin. Ve státní svátek 17. listopadu pak během celého dne odvysíláme všech 14 dílů. A všechny je najdeš taky na našem webu. 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít