Webík. Nový web plný her a pohádek pro vás!

Webík je nový web plný her a pohádek pro vás a vaše rodiče. Díky obrázkům a zvukovým pokynům se na Webíku snadno vyznáte, dokonce i ti nejmenší z vás, kteří ještě neumí číst nebo se to teprve učí.

Nový webík - Foto: Jana Slavíková Nový webík ©

Na počítači, mobilu nebo tabletu si tu můžete kdykoliv sami pustit živé vysílání Rádia Junior, Písničky Rádia Junior nebo vaše oblíbené pořady

Najdete tu samozřejmě i pohádky – jak ty klasické z bohatého rozhlasového archivu, tak pohádky moderní. Pro rodiče, kteří vám možná budou pomáhat s výběrem, jsme pohádky rozdělili do několika kategorií – jsou tu pohádky popletené, strašidelné, legrační, poučné, na dobrou noc, o zvířátkách nebo třeba o vynálezech. Hned několik nových kamarádů na vás čeká i v pohádkových seriálech

Celou rodinu zaručeně potěší online hry. Populární pexeso, puzzle, omalovánky, oblékání postaviček, třídění nebo hledání předmětů doplňuje ještě Zvukohraní, které vám umožní vytvářet nekonečné zvukové smyčky. 

Stejně jako vaši rodiče ale nechceme, abyste trávili příliš času u počítače. Sekce Tvoření je proto plná vystřihovánek, omalovánek, bludišť, doplňovaček, skládaček – zkrátka všeho, co si můžete s pomocí mámy, táty, babičky nebo dědy vytisknout a pak už jenom skládat, omalovávat a vystřihovat. 

Příjemnou zábavu všem přeje
tým Rádia Junior 

Související weby:

Nový Webík 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít