VIDEO: Venda, Fráňa a Titanic

Když se všichni ve třídě chovají, jako by byli na jedné lodi, je to přece fain. Tak co se na tom třídní učitelce nezdá? Poslechněte si další díl seriálu Ve škole i po škole s Vendou a Fráňou.

Venda a Fráňa jsou na jedné lodi. - Foto: Fotobanka Pixabay, Licence Public domain CC0 Venda a Fráňa jsou na jedné lodi. ©

 

Přehrát

Titanic (na webu do 22. 4. 2019 do 7:15)

K poslechu do 22. 4. 2019 do 7:15. Poslechni si taky, jak to všechno vidí spolužačka Venda a Fráni Anděla Vokurková ve svém deníku

Úspěchy i neúspěchy, průšvihy, nedorozumění, boj s tvrdými a měkkými y/i, poznámky i pochvaly – zkrátka veškerá dobrodružství i pohromy z poslední lavice. Ve veselých dialozích spolužáků Vendy a Fráni se dozvídáme o všem, co se děje ve škole i mimo ni, o laskavé třídní učitelce Vopičkové, oblíbené spolužačce Švestkové, někdy trochu neoblíbených spolužácích Plouškovi a Vokurkové, protivné Vendově sestře, moudrém dědovi Fráni a mnohých dalších. 

Seriál Ve škole i po škole s Vendou a Fráňou beží každý všední den na Rádiu Junior v 7:15 nebo 17:45. Naladit si nás můžeš zde. 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít