Tohle nesmíte propásnout! Junior bude zase na Zlín Film Festivalu

Blíží se 59. ročník Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež a Rádio Junior bude už od 25. května samozřejmě u toho!
I tentokrát budeme vysílat přímo z festivalového dění. Kdo přijede do Zlína, určitě nás tam potká.

Ušoun Rušoun na filmovém festivalu ve Zlíně - Foto: Redakce Rádia Junior Ušoun Rušoun na filmovém festivalu ve Zlíně ©

Kdy a kde ve Zlíně na Rádio Junior narazíte?  

25. května – Rádio Junior v terénu
Chcete vidět, jak se natáčí audio nebo video reportáž? A možná se i v nějaké objevit? Mějte oči na stopkách! Celou sobotu se totiž po festivalu pohybuje tým Rádia Junior. Chybět nebudeme nikde, kde se něco děje. Můžete nás ale také navštívit v Divadelní zóně v parku Komenského. 

26. května – Dílna malého novináře
Kde? Park Komenského, stanoviště Českého rozhlasu
Na festivalu máte super příležitost poslechnout si v předpremiéře pár dílů nového seriálu Rádia Junior Dílna malého novináře. Autorka desetidílného seriálu, který bude Junior vysílat od 3. června, Michaela Vetešková vám ve Zlíně popovídá o základech novinářské práce, natočí s vámi rozhovor a taky ukáže, jaký je rozdíl mezi reportáží televizní a rozhlasovou. 

29. května – Vysíláme!
Kde a kdy? Divadelní zóna, 16:00–19:00
Písničky, soutěže, zajímaví hosté. To a mnohem více na vás čeká v živém odpoledním vysílání Rádia Junior, kterým vás provedou moderátorky Jana Rychterová a Denisa Kimlová. Přijďte si s námi zasoutěžit nebo si prostě jen poslechnout příjemný rozhovor. Vysíláme živě ze speciálního studia v Divadelní zóně. 

30. května – Poslouchejte, poznávejte, objevujte!
Kde? Divadelní zóna
Navštivte Rádio Junior a Český rozhlas Zlín v Divadelní zóně, těšit se můžete například na ukázky rozhlasové tvorby pro děti i dospělé. Chybět ale nebudou ani zajímavé aktivity, hry a soutěže o ceny. Budeme tam celý den! 

Z oblíbeného představení Jak (ne)dělat rádio. - Foto: Jiří Šeda Z oblíbeného představení Jak (ne)dělat rádio. ©

30. května – Jak (ne)dělat rádio
Kde a kdy? Malá stage, 15:40–16:30 a 17:15–18.00
Divadelní komedie vtipnou a zábavnou formou seznamuje diváky s rozhlasovými profesemi a ti odvážnější se do představení mohou dokonce zapojit. Vyzkoušejí si například natáčení rozhlasové hry nebo ankety či práci zprávaře.
Hrají: Jiří Kohout, Tomáš Vacek 

Nemůžete za námi do Zlína dorazit? Nevadí. Stačí, když si ve správný čas pustíte naše vysílání. Díky rozhlasovému kouzlu se ve Zlíně ocitne úplně každý posluchač.
 

 
Naladit si nás můžete zde.
 

 
Tak si to nenechte ujít! 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít