Stopaři Karla IV. se vrátili z Legolandu

Chcete vědět, jak si výherci soutěže Ušoun Rušoun na stopě Karlu IV. užili zájezd do Legolandu? A zajímá vás, jakou soutěž chystáme na příští rok? Pusťte si Klub Rádia Junior.

Školní tým Karlíci od Štupartů - Foto: Romana Lehmannová Školní tým Karlíci od Štupartů ©

Víc než rok pracně stopovali Karla IV. ve vysílání Rádia Junior. Vyráběli kroniky, rodokmeny, zinscenovali svatbu krále a někteří se vydali i na Karlštejn. Na dvě stě týmů bojovalo o hlavní cenu, zájezd do německého Legolandu. Mezi školními týmy vyhráli Karlíci ze Štupartů a z rodinných týmů Rychnáci. Před pár dny se vrátili, a jak si to užili, uslyšíte v reportážích i od reportérky Romany Lehmannové, která se s nimi za kostičkami z lega i adrenalinovými akcemi také vydala. A Zora Jandová už mezi tím spřádala další soutěž Rádia Junior a napoví, co nás čeká tentokrát. 

Rodinný tým Rychnáků, tedy rodiny Vlasákových z Nového Rychnova i s vlastnoručně vyrobeným Ušounem - Foto: Romana Lehmannová Rodinný tým Rychnáků, tedy rodiny Vlasákových z Nového Rychnova i s vlastnoručně vyrobeným Ušounem ©

 

Přehrát

Moderuje Romana. Host: Zora Jandová. Soutěže Rádia Junior. Na 200 týmů stopovalo v našem vysílání Karla IV. a bojovalo o hlavní cenu. Zájezd do Legolandu vyhráli Karlíci ze Štupartů a Rychnáci. Jak si to užili? A na jakou soutěž se můžete těšit příště?

A aby toho nebylo málo, máme pro vás z Legolandu i dvě krátká videa. Jak by se vám líbilo na vodním kolotoči nebo na vodní dráze? 

Další zajímavá témata pro vás denně připravujeme. Poslouchejte od pondělí do neděle od 19 hodin v digitálním vysílání Rádia Junior nebo na Dvojce Českého rozhlasu. Těšíme se na vaše ohlasy! 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít