Předali jsme druhou bonusovou cenu soutěže Hledejte slova

Vítězný tým si přijel do budovy Českého rozhlasu na Vinohradské převzít bonusovou cenu za měsíc říjen, kterou vyhrál v soutěži Hledejte slova.

Zora Jandová předala druhou bonusovou cenu soutěže Hledejte slova vítěznému týmu - Foto: Khalil Baalbaki Zora Jandová předala druhou bonusovou cenu soutěže Hledejte slova vítěznému týmu ©

Fotogalerie

Vítězný tým se skládá ze čtyř členů:  

Julie, nejmladší členka vítězného týmu - Foto: Rodinný archiv Jany Kestřánkové Julie, nejmladší členka vítězného týmu ©

- zástupce týmu Marie Kestřánková (81 let)
- její manžel František Kestřánek (82 let)
- jejich dcera Jana Kestřánková (47 let)
- jejich vnučka Julie Kestřánková (9 let) 

A co všechno vyhráli? 

Multifunkční troubu od společnosti Whirlpool, roční předplatné časopisu ABC, SIM kartu do mobilu s volnými minutami od společnosti T-Mobile, hru Zázračná příroda od společnosti Albi, CD a knížku Ryba z Havaje od Zory Jandové a postavičku od firmy Igráček. 

Pro cenu si přijela Marie Kestřánková, šéfka týmu, a její manžel František. Vnučka Julie bohužel přijet nemohla, protože je v zahraničí, ale podle vyprávění to musí být moc šikovná slečna. Prý je to její zásluha, že se rodina do soutěže zapojila. Kestřánkovi jsme provedli po budově Českého rozhlasu v Praze na Vinohradské a ukázali jsme jim některá studia. Cenu vítěznému týmu předala Zora Jandová, vedoucí Tvůrčí skupiny pro děti a mládež Českého rozhlasu, společně s moderátorkou Terezou Rašovou. 

Vítěznému týmu gratulujeme! 

Bonusová cena soutěže Hledejte slova - Foto: Marie Štruncová Bonusová cena soutěže Hledejte slova ©

 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít