Poslechněte si pohádky našich malých návštěvníků

Věděli jste, že Rádio Junior pořádá exkurze pro školy? A že je na nich vážně sranda? No vážně! Poslechněte si, jaké rozhlasové pohádky naši návštěvníci (teď už určitě budoucí rozhlasoví moderátoři a herci) vymysleli.

...nebo kolem krku - Foto: Khalil Baalbaki ...nebo kolem krku ©

2. A. ZŠ Praha 6, 5.10.2017

 

2. A. byla skvělá. Rozdělila se na dvě skupiny, na holky a na kluky. Všichni se byli podívat v živém vysílání na Petra Ševčíka a popovídali si s ním. Také samozřejmě plnili naše rozhlasové úkoly a vedli si báječně. A jejich pohádka? Kluci ji rozjeli a nebáli se ani zombíků a holky ji potom krásně přizdobily vílami a princeznami. Ale vždyť si to poslechněte.  

 

Přehrát

Pohádka 2.A. ZŠ Praha 6, 5.10.2017

5. C. ZŠ na Šutce, 21.9.2017 

S 5. C. jsme se na exkurzi pobavili a to nejen kvůli přítomnému prdícímu polštářku :-). A kromě toho, že 5. C. perfektně splnila všechny rozhlasové úkoly a popovídala si ve studiu s Jakubem Voříškem, našlo se v ní hned několik odvážných, kteří se chtějí v budoucnu věnovat náročné moderátorské profesi. Zajímá vás, co 5. C. ve studiu Rádia Junior nahrála? Tady to je.  

 

Přehrát

Pohádka 5.C. ZŠ na Šutce (21.9.)

5. A. ZŠ na Šutce 

S 5. A. byla na exkurzi legrace. Rozdělili se na dvě skupiny, na holky a kluky, a byli se podívat ve studiu u Jakuba Voříška, povídali si s ním v živém vysílání a dostali několik úkolů. Kluci byli trochu nepříjemně překvapení, když si jako úkol z klobouku vytáhli: provolávání slávy škole. A holky zase během dvou minut bezpečně poznaly, čí hlas náš mistr zvuku David „trošku“ upravil. A když potom dostali za úkol vyprávět nám všichni pohádku, jeden po druhém… ale co vám budu popisovat, rovnou si pohádku 5. A. poslechněte. 

 

Přehrát

Pohádka 5.A. ZŠ Na Šutce 14.9.2017

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Vysíláme Live
On Air
Zavřít