Petra z Modrého kódu si zahraje v Tarzanovi

Klub Rádia Junior navštívila oblíbená herečka a zpěvačka Eva Burešová. Moderátorka Denisa Kimlová si s ní povídala o roli Petry v seriálu Modrý kód i o zpívání nejen v soutěži Tvoje tvář má známý hlas.

Herečka Eva Burešová přišla do Klubu Rádia Junior. - Foto: Šárka Mattová Herečka Eva Burešová přišla do Klubu Rádia Junior. ©

Eva v rozhovoru prozradila, jestli by díky zkušenostem z natáčení seriálu z nemocničního prostředí dokázala pomoci skutečnému doktorovi, kdyby bylo třeba. Taky se pochlubila, co všechno už ji naučil její malý syn. Fanoušci téhle sympatické herečky se v Klubu Rádia Junior taky dozví, kde ji můžou vidět a slyšet. Eva totiž krásně zpívá a zrovna například zkouší roli v chystaném muzikálu o Tarzanovi. 

 

Celý Klub Rádia Junior i s písničkami si můžete také poslechnout jako audio: 

 

Přehrát

Moderuje Denisa. Host: Eva Burešová, herečka. Dnes jsme zjistili, jak je těžké naučit se lékařskou hantýrku tak, aby zněla před kamerou přesvědčivě. A samozřejmě nejen to! Pohádku od Hajaji naleznete jen v živém vysílání.

A jaké bude mít Eva léto? Napovíme vám, že roli v tom sehraje písek, lehký větřík a ananasový džus. Víc už si poslechněte sami. 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít