Petra Kruntorádová

Petra moderuje každý pátek dopolední vysílání a vystupuje se svými písničkami na různých akcích Rádia Junior.

Petra Kruntorádová - Foto: Dan Barták Petra Kruntorádová Foto: Dan Barták

Petra Kruntorádová se celý svůj profesní život „motá kolem dětí“. Tu více tu méně. V devadesátých letech moderovala na České televizi dopolední pořad Ži-ra-fa. Vystupovala v divadelních představeních pro děti s Danielem Dobiášem a někdy i s Janem Vodňanským. Momentálně Petra připravuje pro České dráhy dětský časopis Můj vláček a stará se i o webové stránky www.elfikuvweb.cz. Petra píše písničky pro děti a natočila si, jen tak pro radost, vlastní CD. Zpívání ji totiž moc baví. Často ji můžete potkat, jak zpívá nebo moderuje na všelijakých akcích pro kluky a holky. 

Během dvaceti let, co se Petra pohybuje v médiích, ale vysílala, natáčela nebo psala i pro dospělé. Začínala v Radiu Svobodná Evropa, kterou vystřídala Evropa 2 a pak Radio Impuls. Moderovala Snídani s Novou a moc ráda psala články do časopisu Domov. Se cvičitelkou Hankou Kynychovou daly dohromady tři knížky, které se velmi úspěšně prodávaly a spousta čtenářek díky nim báječně zhubla. 

Taky Petřin soukromý život se „motá kolem dětí“. Má tři – Honzu, Vaška a Barborku. Všichni tři samozřejmě pravidelně a rádi poslouchají Rádio Junior (hlavně když vysílá máma). 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít