Noc s Andersenem 2019. Poslouchejte a soutěžte s námi

Pokud vám to rodiče dovolí, nechoďte v pátek 29. března brzy spát. Rádio Junior připravilo speciální program plný pohádek. Ponocovat budeme až do půlnoci. Již tradičně se totiž zapojíme do oblíbené Noci s Andersenem. Těšit se můžete na soutěže a zajímavé hosty, které znáte z pohádek nebo filmů pro děti.

Nechte se vtáhnout do kouzelného světa pohádek H. Ch. Andersena. - Foto: Kateřina Perglová Nechte se vtáhnout do kouzelného světa pohádek H. Ch. Andersena. ©

Povídat si budeme o knížkách, letos také třeba o méně známých pohádkách spisovatele H. Ch. Andersena. Každou hodinu se ve vysílání spojíme s některou z českých knihoven, kde se také bude ponocovat. 

Jako každý rok, i letos nám můžete v rámci Noci s Adersenem volat, psát a ptát se našich hostů na to, co vás bude zajímat. Zavítají k nám například úžasná herečka Nela Boudová (20:00–21:00), režisérka Apolena Novotná (21:00–22:00), herečka Eva Josefíková (22:00–23:00) a spisovatelka Hana Lehečková (23:00–24:00). 

 

Nocí plnou pohádek, písniček a veselého povídání budou tentokrát provázet vaši oblíbení kamarádi Venda s Fráňou. 

Připraveny jsou i soutěže o krásné ceny. Vyhrát můžete digitální rádio, rodinný pobyt v Golf Klubu Ještěd pro čtyři osoby a další super ceny. 

Nezapomeňte si nás tedy v pátek 29. března od 20:00 naladit třeba tady. 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít