Nalaďte si o prázdninách Starparádu

Vy posloucháte je, co ale poslouchají hvězdy hudebního nebe? O prázdninách se to dozvíte ve Starparádě – speciálních letních dílech oblíbené Hitparády Rádia Junior. Čekají na vás rozhovory se známými českými zpěvačkami a zpěváky a spousta super muziky!

Poslouchejte o prázdninách Starparádu - Foto: Vladimír Staněk Poslouchejte o prázdninách Starparádu ©

Zajímá vás, na kterých písničkách ujíždí Pokáč, Mirai nebo Naty Hrychová? Tak poslouchejte Starparádu Rádia Junior s Klárou Novákovou! Megazajímavé rozhovory s hvězdami české pop music startují každou prázdninovou sobotu a neděli v 17:00. 

Naladit si nás můžete třeba tady. 

Pokáč a moderátorka Klára Nováková se na vás těší ve Starparádě Rádia Junior - Foto: Šárka Mattová Pokáč a moderátorka Klára Nováková se na vás těší ve Starparádě Rádia Junior ©

A to zdaleka není všechno! Starparádou bude žít i YouTube kanál Rádia Junior! Takže se těšte i na videa! V nich každému z hostů zadáme hned dvě výzvy. První bude rozhlasová. Co myslíte, dokáže se Tereza Mašková proměnit v rozhlasovou reportérku? Pokáč v moderátora? A Robin Mood ve skřítka Hajaju? A naučí nás Mirai přes rádio japonsky? 

No a ta druhá výzva? V té naše hvězdy dostanou jen pár minut na to, aby složily písničku o Rádiu Junior. Co myslíte, dají to? To zkrátka musíte slyšet i vidět!  

Oblíbená Tereza Mašková zavítala do pořadu Starparáda - Foto: Šárka Mattová Oblíbená Tereza Mašková zavítala do pořadu Starparáda ©

Hlasovat se tedy přes prázdniny nebude a žebříček hitparády rozjedete zase až v září, ale ani v létě o svou dávku super hudby nepřijdete! 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít