Letní Letná bez Rádia Junior? Ani nápad! Přijďte se podívat

Od 15. srpna do 2. září 2018 se můžete vypravit na super festival s názvem Letní Letná. Když se řekne cirkus, už dávno to neznamená jen kruhové šapitó s drezurou tygrů a pomalovanými klauny ve velkých botách. I cirkus se dá dělat moderně a jinak. Přijďte se podívat jak a nenechte si 25. srpna ujít vystoupení Tomáše a Jirky z Rádia Junior.

Z divadelního představení Jak (ne)dělat rádio - Foto: Redakce Rádia Junior Z divadelního představení Jak (ne)dělat rádio ©

Každý rok se na Letní Letné v Praze sejdou umělci z celého světa a baví diváky nevídanými kousky. Spousta představení je určena dětem, a tak tam samozřejmě nesmí chybět ani Rádio Junior. Naše ostřílená dvojka – Tomáš Vacek a Jirka Kohout se už teď těší, že se přijdete podívat na jejich komediální vystoupení. 

Do děje představení zapojíme i diváky. - Foto: Martin Kutil Do děje představení zapojíme i diváky. ©

Jak (ne)dělat rádio 

V divadelním představení plném vtípků Jak (ne)dělat rádio vás Tomáš a Jirka vtáhnout do zákulisí naší práce. Ukážou vám, co obnáší jednotlivé rozhlasové profese a dokonce vás zapojí přímo do děje. Čeká na vás šedesát minut prima zábavy! Přijďte se podívat, jak to kluci rozbalí. 

Kdy?
V sobotu 25. srpna 2018 od 11.00
Kde?
Praha – Letenské sady (dětský stan) 

Vstup zdarma 

Co všechno můžete na festivalu Letní Letná navštívit najdete na webu www.letniletna.cz

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít