Karel IV.: Tým Pětilístek na návštěvě v Rádiu Junior

Rodinný tým Pětilístek, který vyhrál jednu z měsíčních cen v soutěži Ušoun Rušoun na stopě Karlu IV., se přijel podívat do Rádia Junior. Příště to může být váš tým!

Ondra, Tomík a Šimon s Jirkou Kohoutem v živém vysílání - Foto:  Tým Pětilístek Ondra, Tomík a Šimon s Jirkou Kohoutem v živém vysílání ©

Součástí výhry pro rodinné týmy je vždy také pozvánka na prohlídku budovy Českého rozhlasu. Stejně jako tým Pětilístek se projedete paterem nosterem, tedy výtahem, který nezastavuje. Vyfotíte se s drakem, podíváte se do studia Rádia Junior, odkud pro vás vysíláme, a máme pro vás i další překvapení. 

Tak neváhejte a zapojte se do soutěže! Hrajeme až do května 2016. 

Jak to vypadalo, když nás navštívil Pětilístek? Poslechněte si to sami. Nejdřív byli kluci Šimon, Ondra a Tomík v živém vysílání u Jirky Kohouta. Šimon vymyslel skvělou soutěžní otázku a Ondra si zkusil práci zvukového technika. 

Přehrát

Tým Pětilístek v živém vysílání u Jirky Kohouta

A pak kluci natáčeli ve studiu s Klárkou Novákovou. Pověděli nám něco bližšího o svém týmu a Tomík zazpíval písničku o berušce. 

Přehrát

Tým Pětilístek natáčí s Klárkou Novákovou

Plyšový Ušoun Rušoun se líbil Ondrovi, Tomíkovi i Šimonovi. Dalšími členy týmu Pětilístek jsou maminka a tatínek těchto tří šikovných kluků - Foto:  Tým Pětilístek Plyšový Ušoun Rušoun se líbil Ondrovi, Tomíkovi i Šimonovi. Dalšími členy týmu Pětilístek jsou maminka a tatínek těchto tří šikovných kluků ©

 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít