Juniorfest je tu! Potkali jsme režiséra filmu Kung Fu Panda a užili si spoustu legrace

Rádio Junior to roztočilo na Juniorfestu! Do Plzně jsme vyslali Ševu, který si festivalové dění pořádně užil. Popovídal si dokonce i s režisérem Johnem Stevensonem. Koukněte na video. O zábavu se postarali i Tomáš s Jirkou. Předvedli jejich skvělé divadelní představení Jak (ne)dělat rádio.

Ševa si na Juniorfestu taky zatancoval. - Foto: Šárka Mattová Ševa si na Juniorfestu taky zatancoval. ©

Juniorfest je oblíbený mezinárodní filmový festival pro děti a mládež. Pokaždé je doslova nadupaný úžasnými doprovodnými akcemi. Ty se vydal vyzkoušet i náš youtuber Ševa. Měl to štěstí, že prohodil pár slov s režisérem světově proslulých animovaných filmů Johnem Stevensonem. Ten mu prozradil, který Čech ho významně ovlivnil při jeho práci. Pusťte si video a dozvíte se to. 

 

Do programu se zapojili i Tomáš Vacek a Jirka Kohout. Děti pobavili veselým vystoupením, které ukázalo, jak by taky mohlo dopadnout rádio, kdyby v něm nepracovali profíci. 

Představení Jak (ne)dělat rádio dětem polechtalo bránice. - Foto: Šárka Mattová Představení Jak (ne)dělat rádio dětem polechtalo bránice. ©

 

Jestli chcete také zažít skvělou atmosféru Juniorfestu, máte čas až do čtvrtka 15. listopadu 2018. Více se dozvíte na stránkách akce www.juniorfest.cz

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít