Junior vysílá ze Zlína. Podívat se na nás přišli i princ a snowboardistka

Festival filmů pro děti a mládež pokračuje. Když si ve středu odpoledne pustíte Rádio Junior, uslyšíte speciální vysílání přímo z místa konání téhle oblíbené akce. Moderátorky Denisa Kimlová a Jana Rychterová si pozvaly zajímavé hosty. Slavná jména se na nás ale přišla podívat i během dne.

Sympatická herečka Dana Morávková si zaskotačila s balónky. Moderátorka Denisa Kimlová se hned přidala. - Foto: Šárka Mattová Sympatická herečka Dana Morávková si zaskotačila s balónky. Moderátorka Denisa Kimlová se hned přidala. ©

Fotogalerie

Filmový princ Jan Čenský, snowboardistka Eva Samková, nebo oblíbená herečka Dana Morávková a herec Roman Vojtek – ti všichni přišli na festivalu pozdravit Rádio Junior. A jaképak bychom to byli rádio, kdybychom jim rovnou nepoložili pár zvídavých otázek? Když budete v příštích dnech poslouchat naše vysílání, dozvíte se, co nám prozradili. Zatím se podívejte na fotogalerii. 

Ve středu 29. května pro vás od 16:00 do 19:00 vysíláme přímo ze Zlína. Čeká na vás super vysílání plné zajímavých hostů. Tak si to nalaďte třeba tady.
 

 
Ale to není zdaleka všechno! Potkat se s námi můžete i přímo na místě. Rádi vás uvidíme. Podívejte se, jaký >> program jsme pro vás připravili. 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít