Jméno mám po žížale, myslí si Anna Julie Slováčková

Anna Julie Slováčková zpívá hned v několika muzikálech, stíhá ale i vlastní skupinu Aura. Zazářila taky v oblíbené soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Co dělá ve volných chvílích? Ráda vaří! A co při tom poslouchá? Nejen to prozradila Kláře Novákové v posledním díle prázdninové Starparády.

Anna Julie Slováčková - Foto: Šárka Mattová Anna Julie Slováčková ©

Už odmalička byla obklopená muzikou. Není divu. Její maminka je oblíbená herečka a zpěvačka Dáda Patrasová a tatínek hudebník Felix Slováček. Mamku dokonce podezírá, že ji pojmenovala po žížale Julii ze svého slavného hitu. Aničky druhé jméno je totiž právě Julie. Hudbě se věnuje na plné pecky. Zpívá v divadelních muzikálech pro děti, věnuje se i své skupině Aura. 

 

Přehrát

Starparáda s Aničkou Slováčkovou. Moderuje Klára Nováková

Ve Starparádě Anna prozradila, co ráda poslouchá a koho považuje za svůj velký hudební vzor. Jeden její sen ale s muzikou nesouvisí. Lákala by ji profese veterinářky. Zatím se však pohybuje hlavně kolem umění. Dokonce hraje i v seriálu. V Ordinaci v růžové zahradě ztvárňuje nepříjemnou zdravotní sestřičku. Hraje ráda potvory? 

 

Ani tahle sympatická zpěvačka se nevyhnula našemu záludnému úkolu. Složit písničku o Rádiu Junior! Jak to dopadlo uvidíte ve videu. My jen prozradíme, že to bylo vážně vtipné. 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít