Jiří Kohout

moderátor ranní show Ráno s Jogurtem

Jiří Jogurt Kohout - Foto: Khalil Baalbaki Jiří Jogurt Kohout Foto: Khalil Baalbaki

Jirka moderuje ranní show Ráno s Jogurtem. A taky vystupuje v představení Rádia Junior, které můžete vidět ve školkách a na akcích Rádia. 

Jirka o sobě: 

Narodil jsem se ve dvou osmičkách a dvou sedmičkách. Jestli to má nějaký vliv na to, co tu teď o sobě napíšu, to nevím. Tyto dvě dvojice čísel určitě můžou za to, možná na tom v souvislosti s mým znamením zvěrokruhu mají dokonce lví podíl, že jsem hodně aktivní, bez schopnosti odpočívat, s neustálou potřebou prostě neposedět. Snažím se tuhle vlastnost využít k učení, posouvání a podnikání nových věcí. 

Baví mě všechny druhy sportu, literatura, hudba. Osmičky mě možná dovedly k divadlu, sedmičky k filmu. Nebo to bylo obráceně? Každopádně je to to, co mě nejen živí, ale hlavně znovu a znovu o překot baví. Prošel jsem např. divadly Na Fidlovačce, Skelet, Příbram, U Hasičů, účinkuji v Divadle V Dlouhé, Kalich, Krapet, DVD Litvínov. Natočil jsem několik filmů – bylo jich naštěstí víc než sedm nebo osm, takže ta čísla zase tak osudová nebudou (Milenci a vrazi, Ohrada snů, Bez předsudků, Kameňák 1,2,3, Vyhnáni z ráje, Doktor od jezera Hrochů, Saxana 2, Čertova nevěsta aj.). 

S potěšením a láskou se věnuji moderování Radia Junior i mimo něj, příležitostně taky režii. Mám rád meloun vodní a ananasový jogurt, Pabla Coehla, Jana Wericha i Richarda Bacha, Nohavicu, Pink Floydy i vážnou muziku. 

Nemám rád fráze, negaci, děsí mě představa prázdného hlediště, nemám rád, když podle jiných něco dopředu rovnou nejde, sám se snažím věci dotáhnout do konce. Protože za ním přece musí přijít nový začátek. Baví mě ten neklid a dobrodružství. Baví mě řád v chaosu. A jestli za to mohou sedmičky, osmičky, nebo znamení lva je vlastně úplně jedno. 

Protože nakonec se stejně snažím se za nic neschovávat a být sám za sebe. Na jevišti i v životě. 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít