Je balet jenom pro holky? Ani omylem!

Přesvědčí vás o tom světoznámí baleťáci Otto a Jiří Bubeníčkovi, kteří jsou navíc jednovaječnými dvojčaty. Jak se z cirkusové rodiny dostali na prkna světových divadel? To zjišťovala moderátorka Klárka Nováková.

Naše moderátorka Klárka s baleťáky Bubeníčkovými a Ušounem Rušounem. - Foto: Klára Nováková Naše moderátorka Klárka s baleťáky Bubeníčkovými a Ušounem Rušounem. ©

Fotogalerie

A nejenom to. Klárka navštívila hodinu baletní přípravky Národního divadla, kde se jí desetileté baletky svěřily se svou vášní pro tanec. Prozradily jí, v kterých představeních Národního divadla už tančily, co je na baletu baví a co vše se už naučily. Takže! Pokud se chcete stát baletkami nebo baleťáky, určitě si pusťte náš rozhovor! 

P.S. Jako bonus jsme pro vás připravili baleťácký kvíz a připojujeme video z lekce baletní přípravky. Nejsou ty holky šikovné? Náš Ušounek by nohu za hlavu jistojistě nedal :-) . 

 

Přehrát

Moderuje Klárka. Hosté: baleťáci Otto a Jiří Bubeníčkovi. Jak se z cirkusové rodiny dostali na prkna světových divadel? A je balet jenom pro holky?

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít