Jarda Jágr oslavil 45. narozeniny

Řekli byste do Jardy Jágra, že mu je už 45 let? Na ledě pořád lítá jako čert, jen co je pravda!

Jarda s pukem po 1887. bodu v NHL - Foto:  NHL.com Jarda s pukem po 1887. bodu v NHL ©

Fotogalerie

Asi není třeba vysvětlovat, kdo je Jarda Jágr. Nejlepší český hokejista, numero uno, hokejovej bůh. Ve sbírce má olympijské zlato, dva Stanley Cupy i dvě první místa z mistrovství světa. Kromě toho se stal pětkrát vítězem Art Ross Trophy pro vítěze kanadského bodování základní části NHL a získal i Hart Trophy pro nejužitečnějšího hráče soutěže. 

Věděli jste ale, že Jarda je původem z Kladna a pořád ho považuje za svůj domov? Na prknech kladenského divadla se o něm dokonce hrála divadelní hra! Jarda taky nesnáší čočku a papriku, ale miluje řízky a tatranky. Bruslit prý začal už v pěti letech a jako devítiletý dělal 2000 dřepů a 100 kliků denně. Síla, co? Zajímá se taky o ufony a nadpřirozené jevy a dokáže o tom hodiny a hodiny debatovat. A co dělá pro to, aby se pořád držel ve formě? Chodí na kickbox a jezdí na koloběžce! 

A co přeje Jardovi Rádio Junior a malí hokejisté z HC Hvězda Praha? 

Matěj Pelikán: „Ať se zmladí!“ 

Michal Korovičev: „Všechno nejlepší Jardo, ať vyhráváte a ať se vám narodí kluk hokejista a bude stejnej jako vy, až vyroste.“ 

Dan Krejča: „Já mu přeju, aby se mu dařilo v hokeji.“  

Pokud jste milovníci hokeje a obdivovatelé Jardy, musíte si nutně pustit záznam Klubu Rádia Junior ze středy 15. 2. 2017. Debatovala v něm moderátorka Klárka Nováková s malými hokejisty René Krytinářem a Jakubem Kulichem, kteří Jardu dokonce osobně znají. 

Přehrát

Moderuje Klárka. Hosté: René Krytinář a Jakub Kulich. Povídání o hokeji a Jardovi Jágrovi, který oslavil 45.narozeniny.

Audioarchiv pořadu Klub Rádia Junior 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít