Exkurze v Rádiu Junior

Zajímá vás, jak vypadá studio, ze kterého pro vás vysíláme? Chcete si vyzkoušet, jaké to je sedět za mikrofonem? Máte chuť splnit několik rozhlasových disciplín? Pak poproste paní učitelku, sbalte si svačiny a vyrazte na exkurzi do Rádia Junior.

Sluchátka sluší úplně každému. - Foto: Khalil Baalbaki Sluchátka sluší úplně každému. ©

Exkurze pro vás děláme vždy v úterý od 9 do 10 hodin dopoledne v našem studiu v Praze v Římské ulici 13. Maximální počet účastníků je 30. Průvodkyně vám prozradí informace, které ještě o Českém rozhlase nevíte. Hlavně se ale samozřejmě dozvíte hodně o pořadech a vysílání Rádia Junior. Například, že naším nejposlouchanějším pořadem je Velká pohádka, kterou vysíláme denně ve 20 hodin. 

Během exkurze se stihnete podívat do živého vysílání, kde vám moderátor ukáže techniku, se kterou pracuje, a ty odvážnější z vás vyzpovídá. 

Podíváte se i do studia, kde připravujeme do vysílání různorodé pořady. Při té příležitosti pro vás máme tři rozhlasové úkoly. Když je splníte, čeká na vás v Rádiu Junior i malá odměna.  

Zájemci o exkurzi v Rádiu Junior se můžou registrovat dole prostřednictvím webového formuláře.  

Všechny nahrávky z exkurzí ukládáme sem, abyste je všichni mohli sdílet s kamarády nebo rodiči. Nový záznam přidáváme vždy nejpozději do 48 hodin po exkurzi. 

Těšíme se na Vás! 

Vaše Rádio Junior 

Název formuláře

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít