Indonésie blízká i vzdálená

Měsíc želv – takový bude říjen v Zoo Brno. Celý ho tam věnují mořským želvám a jejich ochraně. O tom my na Rádiu Junior taky něco víme :)

Kareta pravá v moři - Foto: Hana Svobodová Kareta pravá v moři ©

Pravidelným hostem v našem vysílání je bioložka Hana Svobodová, která se už jako malá holka rozhodla, že až bude velká, bude se věnovat mořským želvám. Sen se jí splnil a ona pomáhá s jejich záchranou v Indonésii. O své práci i zemi, která se jí stala druhým domovem, umí moc hezky vyprávět. Pokud si to chcete připomenout, poslechněte si Klub o Indonésii. Dozvíte se například, jací tam žijí lidé, jakou mají indonéské děti školu, co si rády oblékají, s čím si hrají nebo co si dát v Indonésii k jídlu. 

Přehrát

Moderuje Šárka. Host: bioložka Hana Svobodová. Indonésie známá i neznámá. Víte, jak se řekne indonésky "dobrý den"? Jací jsou tam kluci a holky a co je první otázka, když se lidé potkají? Plus pravidelná rubrika Knižní záložka Jany Klusákové.

Další zajímavá témata pro vás denně připravujeme. Poslouchejte od pondělí do neděle od 19 hodin v digitálním vysílání Rádia Junior nebo na Dvojce Českého rozhlasu. Těšíme se na vaše ohlasy!  

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít