Hajaja živě: Venda a Fráňa měli přečíst pohádku do vysílání. Jak to dopadlo?

Tentokrát pohádku skřítka Hajaji živě do vysílání přečetli hned dva herci. Tomáš Vacek a Jirka kohout, alias všem vemi dobře známá dvojka povedených kamarádů z pořadu Ve škole i po škole s Vendou a Fráňou. Kluci měli pořádné nervy. Jak se jim to povedlo?

Jirka Kohout a Tomáš Vacek alias Venda a Fráňa se chystají na Hajaju - Foto: Khalil Baalbaki Jirka Kohout a Tomáš Vacek alias Venda a Fráňa se chystají na Hajaju ©

A o čem tahle pohádka byla? Máte ještě ve skříni látkové kapesníky, nebo jste je už všechny vyměnili za papírové? Takový látkový kapesník není na rozdíl od těch jednorázových vůbec k zahození. Zejména pokud na něm máte vyšité svoje jméno jako malý Samuel. 

Video s čtením pohádky bylo na webu dostupné do 14. 9. 13:00. 

Venda s Fráňou zůstali ve studiu i po přečtení pohádky. Jak se jim vyprávělo? To prozradili v rozhovoru v Klubu Rádia Junior. Tak si to poslechněte. 

 

Přehrát

Moderuje Roman. Hosté: Tomáš Vacek a Jirka Kohout neboli Venda a Fráňa. Jak si poradili s živým čtením pohádky od Hajaji? Jaká byla jejich příprava na živé čtení? Byli nervozní? A co právě dělaji? Pohádku od Hajaji naleznete jen v živém vysílání.

Premiérové pohádky 

Sedm večerů, sedm zbrusu nových pohádek od Davida Košťáka. Živě! Od 2. do 8. 9. se můžete těšit na nový seriál na dobrou noc Onošené pohádky ze šatníku. Pohádky o tom, co všechno se může semlít v šatníku, budou číst známé herecké osobnosti. Naše vysílání si můžete naladit třeba tady. Hajaju si můžete pustit i ve vysílání a audioarchivu ČRo Dvojka. 

Sledujte živě na Facebooku 

Jak probíhá takové živé čtení můžete mimořádně sledovat i v online streamu na Facebooku Rádia Junior od 2. do 8. 9. vždy od 19:00. A pokud byste přenos náhodou nestihli, každé video následující den najdete i tady u nás na webu, kde zůstane vždy sedm dní. 

O seriálu 

Autor: 
David Košťák

Dramaturgie: 
Lenka Veverková
 
Čtou:
2. září – Nela Boudová / Když má svetr hlad
3. září – Marek Němec / Kolik srandy snesou kšandy
4. září – Milena Steinmasslová / Dál doskáče, kdo šetří své punčocháče
5. září – Petr Lněnička / Kratičká tkanička
6. září – Venda a Fráňa (Jiří Kohout a Tomáš Vacek) / Až se nasmrká a uschne
7. září – Michal Zelenka / Příliš vážná kravata
8. září – Ivana Andrlová / Neplecha ve skříni

 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít