Hajaja živě: Poslechněte si pohádku od oblíbené filmové princezny Ivany Andrlové

Herečka Ivana Andrlová uzavřela týden živě čteného Hajaji. Doufáme, že se vám s námi pěkně poslouchalo i dívalo. A co se bude dít v posledním díle Onošených pohádek ze šatníku? Odhalíme jednu velkou neplechu!

Herečka Ivana Andrlová přečetla živě pohádku skřítka Hajaji - Foto: Šárka Mattová Herečka Ivana Andrlová přečetla živě pohádku skřítka Hajaji ©

Dnes se spolu s Hajajou podíváme za Pepou, který má doma hladový svetr, co ho kouše. Kvůli tomu ho Pepa nenosí a schovává ho ve skříni. Ostatní kousky v jeho šatníku však na sobě začínají mít malé dírky. Jak je to možné? 

Video se čtením pohádky bylo na webu do 16. 9. do 13:00. 

Ivana Andrlová byla navíc po přečtení pohádky hostem Klubu Rádia Junior. Byla nervózní? A co vůbec teď dělá? Poslechněte si rozhovor. 

 

Přehrát

Moderují Tomáš a Jirka. Host: Ivana Andrlová, herečka. Jak si poradila s živým čtením pohádky od Hajaji? Jaká byla její příprava na živé čtení? Byla nervózní? A co právě dělá a jak se má? Pohádku od Hajaji naleznete jen v živém vysílání.

Premiérové pohádky 

Sedm večerů, sedm zbrusu nových pohádek od Davida Košťáka. Živě! Od 2. do 8. 9. se můžete těšit na nový seriál na dobrou noc Onošené pohádky ze šatníku. Pohádky o tom, co všechno se může semlít v šatníku, budou číst známé herecké osobnosti. Naše vysílání si můžete naladit třeba tady. Hajaju si můžete pustit i ve vysílání a audioarchivu ČRo Dvojka. 

Sledujte živě na Facebooku 

Jak probíhá takové živé čtení můžete mimořádně sledovat i v online streamu na Facebooku Rádia Junior od 2. do 8. 9. vždy od 19:00. A pokud byste přenos náhodou nestihli, každé video následující den najdete i tady u nás na webu, kde zůstane vždy sedm dní. 

O seriálu 

Autor: 
David Košťák

Dramaturgie: 
Lenka Veverková
 
Čtou:
2. září – Nela Boudová / Když má svetr hlad
3. září – Marek Němec / Kolik srandy snesou kšandy
4. září – Milena Steinmasslová / Dál doskáče, kdo šetří své punčocháče
5. září – Petr Lněnička / Kratičká tkanička
6. září – Venda a Fráňa (Jiří Kohout a Tomáš Vacek) / Až se nasmrká a uschne
7. září – Michal Zelenka / Příliš vážná kravata
8. září – Ivana Andrlová / Neplecha ve skříni

 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít