Hajaja živě: Nela Boudová vyprávěla pohádku o hladovém svetru

Spousta z nás má doma nějaké oblečení, které nenosí. Nepohodlné kalhoty, příliš volné tričko nebo třeba čepici, která vám pořád padá do čela. Jaký takový kousek má ve skříni malý Pepa? To prozradila oblíbená herečka Nela Boudová, která přečetla pohádku Když má svetr hlad do vysílání živě!

Nela Boudová se odvážně pustila do četby zbrusu nové pohádky - Foto: Šárka Mattová Nela Boudová se odvážně pustila do četby zbrusu nové pohádky ©

Malý Josef dostal od babičky svetr, co kousal! Proč měl svetr takový hlad? Nemáte i vy v šatníku nějaký hladový kousek? A nezapomněli jste ho jenom nakrmit? 

Video se záznamem pohádky bylo na webu dostupné do 10. 9. do 13:00. 

Nela Boudová byla navíc po přečtení pohádky hostem Klubu Rádia Junior. Byla nervózní? A co vůbec teď dělá? Poslechněte si rozhovor. 

 

Přehrát

Moderuje Romča. Host: Nela Boudová, herečka. Jak si poradila s živým čtením pohádky od Hajaji? Jaká byla její příprava na živé čtení? Byla nervozní? A co právě dělá a jak se má? Pohádku od Hajaji naleznete jen v živém vysílání.

Premiérové pohádky 

Sedm večerů, sedm zbrusu nových pohádek od Davida Košťáka. Živě! Od 2. do 8. 9. se můžete těšit na nový seriál na dobrou noc Onošené pohádky ze šatníku. Pohádky o tom, co všechno se může semlít v šatníku, budou číst známé herecké osobnosti. Naše vysílání si můžete naladit třeba tady. Hajaju si můžete pustit i ve vysílání a audioarchivu ČRo Dvojka. 

Sledujte živě na Facebooku 

Jak probíhá takové živé čtení můžete mimořádně sledovat i v online streamu na Facebooku Rádia Junior od 2. do 8. 9. vždy od 19:00. A pokud byste přenos náhodou nestihli, každé video následující den najdete i tady u nás na webu, kde zůstane vždy sedm dní. 

O seriálu 

Autor: 
David Košťák

Dramaturgie: 
Lenka Veverková
 
Čtou:
2. září – Nela Boudová / Když má svetr hlad
3. září – Marek Němec / Kolik srandy snesou kšandy
4. září – Milena Steinmasslová / Dál doskáče, kdo šetří své punčocháče
5. září – Petr Lněnička / Kratičká tkanička
6. září – Venda a Fráňa (Jiří Kohout a Tomáš Vacek) / Až se nasmrká a uschne
7. září – Michal Zelenka / Příliš vážná kravata
8. září – Ivana Andrlová / Neplecha ve skříni

 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít