Hajaja živě: Jak vážná může být kravata? To vám odhalí herec Michal Zelenka

Hlas herce Michala Zelenky určitě znáte. Na Rádiu Junior totiž namlouvá upoutávky nebo i znělky pořadů. A teď vám tím krásným hlasem přečetl celou pohádku skřítka Hajaji. Tak to si prostě musíte poslechnout.

Herec Michal Zelenka se odvážně pustil do čtení pohádky skřítka Hajaji - Foto: Kateřina Perglová Herec Michal Zelenka se odvážně pustil do čtení pohádky skřítka Hajaji ©

Nosíte někdy pod krkem motýlka nebo kravatu? Tyhle kusy oblečení se nenosí každý den a mnohdy musíme počkat na nějaký slavnostní okamžik, abychom si je mohli vzít na sebe. Poslechněte si pohádku o tom, jak David dostal svou první kravatu. 

Video si na webu můžete pustit do 15. 9. do 13:00. 

Michal Zelenka byl navíc po přečtení pohádky hostem Klubu Rádia Junior. Byl nervózní? A co vůbec teď dělá? Poslechněte si rozhovor. 

 

Přehrát

Moderují Tomáš a Jirka. Host: Michal Zelenka, herec. Jak si poradil s živým čtením pohádky od Hajaji? Jaká byla jeho příprava na živé čtení? Byl nervózní? A co právě dělá a jak se má? Pohádku od Hajaji naleznete jen v živém vysílání.

Premiérové pohádky 

Sedm večerů, sedm zbrusu nových pohádek od Davida Košťáka. Živě! Od 2. do 8. 9. se můžete těšit na nový seriál na dobrou noc Onošené pohádky ze šatníku. Pohádky o tom, co všechno se může semlít v šatníku, budou číst známé herecké osobnosti. Naše vysílání si můžete naladit třeba tady. Hajaju si můžete pustit i ve vysílání a audioarchivu ČRo Dvojka. 

Sledujte živě na Facebooku 

Jak probíhá takové živé čtení můžete mimořádně sledovat i v online streamu na Facebooku Rádia Junior od 2. do 8. 9. vždy od 19:00. A pokud byste přenos náhodou nestihli, každé video následující den najdete i tady u nás na webu, kde zůstane vždy sedm dní. 

O seriálu 

Autor: 
David Košťák

Dramaturgie: 
Lenka Veverková
 
Čtou:
2. září – Nela Boudová / Když má svetr hlad
3. září – Marek Němec / Kolik srandy snesou kšandy
4. září – Milena Steinmasslová / Dál doskáče, kdo šetří své punčocháče
5. září – Petr Lněnička / Kratičká tkanička
6. září – Venda a Fráňa (Jiří Kohout a Tomáš Vacek) / Až se nasmrká a uschne
7. září – Michal Zelenka / Příliš vážná kravata
8. září – Ivana Andrlová / Neplecha ve skříni

 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít