Hajaja živě: Herec Petr Lněnička a jeho krátká tkanička

Herec Petr Lněnička se pustil do vyprávění příběhu o tkaničce, která má nečekaný problém. Podívejte se do studia, jak to při živém čtení vypadalo. To totiž běžně jen tak neuvidíte.

Herec Petr Lněnička ve studiu Rádia Junior - Foto: Šárka Mattová Herec Petr Lněnička ve studiu Rádia Junior ©

Dnes nás Hajaja zavede za tkaničkou, která nosila v botě nedospělou dětskou nožičku. Ta ale časem začala růst a dětská bota jí byla již nadále malá. A tkanička byla příliš najednou krátká! Co s ní bude? Zařadí se mezi špagety nebo snad žížaly? 

Video se čtením pohádky bylo na webu do 13. 9. do 13:00. 

Petr Lněnička zůstal ve studiu i po přečtení pohádky jako host Klubu Rádia Junior. Byl při vyprávění nervózní? Poslechntěte si rozhovor. 

 

Přehrát

Moderuje Verča. Host: Petr Lněnička, herec. Jak si poradil s živým čtením pohádky od Hajaji? Jaká byla jeho příprava na živé čtení? Byl nervózní? A co právě dělá a jak se má? Pohádku od Hajaji naleznete jen v živém vysílání.

Premiérové pohádky 

Sedm večerů, sedm zbrusu nových pohádek od Davida Košťáka. Živě! Od 2. do 8. 9. se můžete těšit na nový seriál na dobrou noc Onošené pohádky ze šatníku. Pohádky o tom, co všechno se může semlít v šatníku, budou číst známé herecké osobnosti. Naše vysílání si můžete naladit třeba tady. Hajaju si můžete pustit i ve vysílání a audioarchivu ČRo Dvojka. 

Sledujte živě na Facebooku 

Jak probíhá takové živé čtení můžete mimořádně sledovat i v online streamu na Facebooku Rádia Junior od 2. do 8. 9. vždy od 19:00. A pokud byste přenos náhodou nestihli, každé video následující den najdete i tady u nás na webu, kde zůstane vždy sedm dní. 

O seriálu 

Autor: 
David Košťák

Dramaturgie: 
Lenka Veverková
 
Čtou:
2. září – Nela Boudová / Když má svetr hlad
3. září – Marek Němec / Kolik srandy snesou kšandy
4. září – Milena Steinmasslová / Dál doskáče, kdo šetří své punčocháče
5. září – Petr Lněnička / Kratičká tkanička
6. září – Venda a Fráňa (Jiří Kohout a Tomáš Vacek) / Až se nasmrká a uschne
7. září – Michal Zelenka / Příliš vážná kravata
8. září – Ivana Andrlová / Neplecha ve skříni

 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít