Hajaja živě: Dál doskáče, kdo šetří své punčocháče

Julie řeší problém se svými punčocháči. Co je špatně a zvládne to vyřešit? Herečka Milena Steinmasslová to ví.

Herečka Milena Steinmasslová si drží palce před živým čtení Hajaji - Foto: Šárka Mattová Herečka Milena Steinmasslová si drží palce před živým čtení Hajaji ©

Znáte ten pocit, kdy se vám punčocháče pomalu ale jistě sesouvají dolů a vy si je musíte nenápadně vyhrnovat nahoru? Už vás někdy napadlo, proč to dělají? Možná se stejně jako punčocháče holčičky jménem Julie jenom bojí výšky. Jak tenhle problém vyřešit? 

Video si můžete pustit do 12. 9. 2019 do 13:00. 

 

Milena Steinmasslová byla navíc po přečtení pohádky hostem Klubu Rádia Junior. Byla nervózní? A co vůbec teď dělá? Poslechněte si rozhovor. 

 

Přehrát

Moderuje Klárka. Host: Milena Steinmasslová, herečka. Jak si poradila s živým čtením pohádky od Hajaji? Jaká byla její příprava na živé čtení? Byla nervozní? A co právě dělá a jak se má? Pohádku od Hajaji naleznete jen v živém vysílání.

Premiérové pohádky  

Sedm herců, sedm večerů, sedm zbrusu nových pohádek. Živě! Od 2. do 8. 9. se můžete těšit na nový seriál na dobrou noc Onošené pohádky ze šatníku. Pohádky o tom, co všechno se může semlít v šatníku, budou číst známé herecké osobnosti. Naše vysílání si můžete naladit třeba tady. Hajaju můžete poslouchat i ve vysílání ČRo Dvojka. 

Sledujte živě na Facebooku 

Jak probíhá takové živé čtení můžete mimořádně sledovat i v online streamu na Facebooku Rádia Junior od 2. do 8. 9. vždy od 19:00. A pokud byste přenos náhodou nestihli, každé video následující den najdete i tady u nás na webu, kde zůstane vždy sedm dní. 

O seriálu 

Autor: 
David Košťák

Dramaturgie: 
Lenka Veverková
 
Čtou:
2. září – Nela Boudová / Když má svetr hlad
3. září – Marek Němec / Kolik srandy snesou kšandy
4. září – Milena Steinmasslová / Dál doskáče, kdo šetří své punčocháče
5. září – Petr Lněnička / Kratičká tkanička
6. září – Venda a Fráňa (Jiří Kohout a Tomáš Vacek) / Až se nasmrká a uschne
7. září – Michal Zelenka / Příliš vážná kravata
8. září – Ivana Andrlová / Neplecha ve skříni

 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít