Hajaja promluví živě. Jak to herci zvládnou? Sledujte přímý přenos

Sedm herců, sedm večerů, sedm zbrusu nových pohádek. Živě! Od 2. do 8. září se můžete těšit na nový seriál na dobrou noc Onošené pohádky ze šatníku. Příběhy o tom, co všechno se může semlít v šatníku, budou číst Nela Boudová, Ivana Andrlová, Milena Steinmasslová a další známé herecké osobnosti. Živého Hajaju si můžete nejen poslechnout, ale také sledovat videopřenos.

Poslouchejte Hajaju živě - Foto: Vladimír Staněk Poslouchejte Hajaju živě ©

Fotogalerie

Zpříjemněte si začátek školního roku a pusťte si vtipné pohádky. Teprve podruhé v historii se bude Hajaja číst živě, přímo ze studia. Proč některé svetry koušou a má kravata smysl pro humor? To všechno a mnohem více se dozvíte v novém pohádkovém seriálu z pera Davida Košťáka Onošené pohádky ze šatníku, který vám přineseme od 2. do 8. září výjimečně už od 19:00

Sedm statečných 

Každý večer bude pohádku číst jiná osobnost, která má pro strach uděláno. Těšit se můžete například na Nelu Boudovou, Milenu Steinmasslovou nebo na pohádkovou princeznu Ivanu Andrlovou a další. Jak si se čtením poradí? Nalaďte si Rádio Junior a dozvíte se to. Hajaju můžete poslouchat i ve vysílání ČRo Dvojka. 


 

Sledujte videopřenos 

Číst pohádku přímo do éteru je výzva i pro ostřílené profesionály. Navíc na ně bude mířit taky kamera! Vy můžete být u toho díky živému vysílání na Facebooku Rádia Junior. A pokud byste přenos náhodou nestihli, každé video následující den najdete i tady u nás na webu, kde zůstane vždy sedm dní. 

Poslouchejte a sledujte Hajaju živě, začínáme už 2. 9. přesně v 19:00! 

O seriálu 

Autor: 
David Košťák

Dramaturgie: 
Lenka Veverková
 
Čtou:
2. září – Nela Boudová / Když má svetr hlad
3. září – Marek Němec / Kolik srandy snesou kšandy
4. září – Milena Steinmasslová / Dál doskáče, kdo šetří své punčocháče
5. září – Petr Lněnička / Kratičká tkanička
6. září – Venda a Fráňa (Jiří Kohout a Tomáš Vacek) / Až se nasmrká a uschne
7. září – Michal Zelenka / Příliš vážná kravata
8. září – Ivana Andrlová / Neplecha ve skříni

 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít