FOTO: Rádio Junior na Světě knihy

17. května jste se mohli potkat s Rádiem Junior na Světě knihy. Povídali jsme si společně o tom, jak vznikají pohádky, zpívali si a vyráběli placky.

Tereza Rašová, Zora Jandová a Bára Buchalová při autogramiádě - Foto: Tereza Svobodová Tereza Rašová, Zora Jandová a Bára Buchalová při autogramiádě ©

V autorském sále vám zazpívala Zora Jandová a představila svou knihu Ryba z Havaje. Výtvarnice Bára Buchalová, která maluje obrázky pro Webík Rádia Junior, malovala na vaše přání vše, co jste chtěli. Tereza Rašová vyprávěla o tom, jak vznikají pohádky. Jedny totiž společně se svým dědečkem Miroslavem Krejčou napsala ještě za svobodna jako Tereza Jelenová. Jmenují se Putování vodníků od rybníka k rybníku. A to není všechno, dorazilo za námi i strašidlo Doudlo až z lesa Svákova ze Soběslavi. I o něm totiž existuje knížka. Jmenuje se Strašidlo Doudlo a napsal ji Miroslav Krejča. 

Vyhráli jste krásné ceny a předvedli jste, že jste vzdělané děti. 

Po vystoupení v autorském sále proběhla autogramiáda a na stánku Rádia Junior jste si mohli spolu s Lenkou Kupkovou a Janou Žákovou vybarvovat omalovánky, které namalovala Bára Buchalová, a taky vyrábět placky. 

Děkujeme, že jste za námi přišli! 

Rádio Junior na Světě knihy 2013 - Foto: Tereza Svobodová Rádio Junior na Světě knihy 2013 ©

 

Související weby:

Webík Rádia Junior  

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít