Do Rádia Junior můžete volat i zdarma!

Na Rádiu Junior jsme zavedli Zelenou linku. Volat na ni totiž můžete úplně zdarma a odkudkoliv – z mobilu anebo pevné linky.

Stačí počkat, až vám moderátor ve vysílání dá pokyn, a můžete nám volat zdarma! - Foto: Barbora Buchalová Stačí počkat, až vám moderátor ve vysílání dá pokyn, a můžete nám volat zdarma! ©

Číslo Zelené linky je 800 199 199

K čemu že nám vlastně je?
Někteří z vás možná nemají svůj vlastní mobil. Vždycky musí prosit rodiče nebo staršího sourozence, když nám chtějí zavolat. Nebo vám někdy dojde kredit a pak musíte čekat, než zase dostanete kapesné. Teď už se k nám budete moci dovolat úplně všichni. 

A jak to funguje?
Linka bude spuštěná každý všední den v takových „šťastných hodinkách“

Je to od 17. do 20. hodiny ve všední dny. A nově i v neděli mezi 19. a 20. hodinou. 

V těchto hodinách číhejte na pokyn moderátora a pak volejte. To proto, aby se vám nestalo, že budete volat, ale nikdo vám nebude moci odpovědět. 

Těšíme se na vás na ZELENÉ. :-) 

Zelinka se vám bude hodit, třeba až si budete chtít objednat písničku ve Vzkazovně. Tam nám můžete psát na mail vzkazovna@rozhlas.cz, anebo i volat. Zelenou linku můžeme provozovat díky každoročnímu finančnímu daru od O2 Czech Republic a.s. 

Nikolka si do Vzkazovny napsala o písničku a nakreslila nám Ušounka Rušounka - Foto: Redakce Rádia Junior Nikolka si do Vzkazovny napsala o písničku a nakreslila nám Ušounka Rušounka ©

 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít