Děkujeme Ježíškovým vnoučatům za přáníčka pro babičky a dědečky!

Když jsme na Rádiu Junior v rámci skvělého projektu Ježíškova vnoučata vyhlásili výzvu, abyste nám posílali vlastnoručně vyrobená přáníčka a drobné dárečky pro babičky a dědečky z domovů pro seniory, ani ve snu nás nenapadlo, kolik se nám jich nakonec sejde! Máme z toho ohromnou radost a děkujeme. Podívejte se, co se s nimi dělo pak.

Přáníčka pro seniory od Ježíškových vnoučat - Foto: Šárka Mattová Přáníčka pro seniory od Ježíškových vnoučat ©

Originálních vánočních přání a dalších rukodělných výrobků se nám sešlo na sto tisíc! A to už je nějaké radosti. Část jsme rozdali přímo, a to v neděli 16. prosince na speciální akci v Divadle u Hasičů. Tam zazpíval skvělý dětský pěvecký sbor Škatulata a senioři Centra Elpida. Koncertem, na který byli pozváni senioři i dárci z projektu Ježíškova vnoučata, provázel oblíbený moderátor Jan Rosák. Vystoupila také Jitka Zelenková, Petra Černocká a další vzácní hosté.  

Petra Černocká a dětský pěvecký sbor Škatulata na předávání přáníček v Divadle u Hasičů. - Foto: Šárka Mattová Petra Černocká a dětský pěvecký sbor Škatulata na předávání přáníček v Divadle u Hasičů. ©

 

Zbytek přáníček poputuje k dalším seniorům ještě s drobným dárečkem – čokoládou. Tyhle balíčky jsme připravovali celou neděli přímo v budově rozhlasu za pomoci úžasných dobrovolníků. Atmosféra byla skvělá! Podívejte se na video. 

 

Moc vám děkujeme, že jste se zapojili! Je vidět, že radost dokáží udělat i drobnosti, které nestojí fůru peněz. 

Na některá vybraná přáníčka, která dorazila k nám do Rádia Junior, se můžete podívat ve fotogalerii

Do Ježíškových vnoučat se zapojili i Venda s Fráňou. Sami zjistili, jakou dá výroba takového přáníčka práci. A proto taky chtěli každému z vás za Rádio Junior poděkovat a natočili tenhle veselý audiopozdrav: 

 

Přehrát

Venda a Fráňa děkují Ježíškovým vnoučatům za přáníčka pro babičky a dědečky

A jak to vypadalo, když se Fráňa pokusil také udělat jedno přáníčko? Tak to už zjistíte ve videu. 

 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít