Co vás čeká v Klubu Rádia Junior?

Další týden je tu a společně s ním i další #KlubRadiaJunior. Pokecáme s Míšou Mauerovou, zjistíme, co je to agility, a zastepujeme si s mistrem světa v sólovém stepu. Poslouchej Klub Rádia Junior každý den od 19 hodin na Rádiu Junior nebo na Dvojce.

Agility je sport, který může dělat kdokoliv s jakýmkoliv psem, povídat si o něm budeme ve čtvrtek. - Foto:  pixabay.com, Creative Commons CC0 1.0 Universal Agility je sport, který může dělat kdokoliv s jakýmkoliv psem, povídat si o něm budeme ve čtvrtek. ©

Pondělí 12. 3. 2018
Linka důvěry – Hádky
Host: Tomáš Přenosil. Rodiče, sourozenci, spolužáci a taky kamarádi – někdy se pořádně pohádá asi každý, ale jak vyřešit hádku nebo co dělat, když se rodiče hádají často? Co nebo kdo může pomoci? Poslechněte si pondělní Linku důvěry, ve které určitě nad nějakou hádkou zvítězíme.
Moderuje Romana Růžičková.
19:45 Hajaja: O pyšných trpaslících 

Úterý 13. 3. 2018 - Plzeň
Hosté: mladí radioamatéři. Když někdo dělá rádio, nemusí to nutně znamenat, že je moderátorem, reportérem, zvukovým technikem nebo režisérem. Rádio totiž dělají i takzvaní radioamatéři. Co tenhle koníček obnáší, jak se v něm vyznat a jak vypadají radioamatérské závody? Je to větší dobrodružství, než si myslíte!
Moderuje Stanislav Jurík.
19:45 Hajaja: O květině, které se nechtělo růst
 

Poslouchej úterní Klub Rádia Junior, hosté budou mladí radioamatéři. - Foto: Fotobanka Pixabay Poslouchej úterní Klub Rádia Junior, hosté budou mladí radioamatéři. ©

Středa 14. 3. 2018
Host: Michaela Maurerová, herečka a moderátorka. Moderováním si plní své sny, ráda cestuje, běhá a cvičí jógu. Ve kterých pohádkách si zahrála a jaké nové divadelní i filmové role připravuje? Nejen to nám oblíbená herečka prozradí ve středečním Klubu Rádia Junior.
Moderuje Petr Vacek.
19:45 Hajaja: O kouzelném prášku
 

Michaela Mauerová - Foto: David Sedlecký, Wikimedia Commons Michaela Mauerová ©

Čtvrtek 15. 3. 2018
Hosté: Zuzana Pavelková s dcerou Danielou Horskou, závodnice agility. Agility je sport, který může dělat kdokoliv s jakýmkoliv psem. V kolika letech mohou junioři začít? Která psí plemena jsou přece jen víc talentovaná na agility a jaké pomůcky se při takovém sportování používají?
Moderuje Veronika Hájková
19:45 Hajaja: O ošklivé květině 
 

Pátek 16. 3. 2018
Hosté: herci z představení Záhada hlavolamu, Divadlo Minor. V pátečním Klubu Rádia Junior se s nimi vydáme na dobrodružnou cestu za odhalením mnoha tajemství!
Moderuje Petr Vacek
19:45 Hajaja: O zachráněném Smíškovi
 

Sobota 17. 3. 2018
Pozor, háček!
Český jazyk, rybaření, háčkování, ale taky vodáctví – tam všude je potřeba háček! Háček může mít i domluva s kamarádem. Jak si na háček dát pozor? I to se dozvíte v našem Klubu. A poslechneme si i minutovou pohádku O žabáku Hlavoďurovi.
Moderuje Romana Růžičková
19:45 Hajaja: O hodném krtkovi
 

Neděle 18. 3. 2018
Klub Rádia Junior
Host: Tobiáš Košir, šestinásobný mistr světa v sólovém stepu. Jakou barvu mají Tobiášovy stepařské boty? V jakých soutěžích se objevil a jak dlouho dovede stepovat? Na to všechno nám odpoví šestnáctiletý stepař Tobiáš.
Moderuje Jana Rychterová
19:45 Hajaja: O hodně malém kouzlu 

Klub Rádia Junior běží každý všední den od 19 hodin na Rádiu Junior nebo na Dvojce. Naladit si nás můžeš zde.  

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít