Chceš také pomáhat hospodářským zvířatům, aby se jim žilo líp?

Milí Junioři, poslouchali jste středeční Klub Rádia Junior o farmě Naděje? A přemýšlíte, jak pomoci? Protože je vás více, požádali jsme farmářku Katku Šmídovou o radu. Napsala toto:

Pásla ovečky - Foto: Barbora Buchalová Pásla ovečky ©

Fotogalerie

Ve studiu Rádia Junior byli králíčci, slepičky a pejsek z Farmy Naděje - Foto: Hana Novenková Ve studiu Rádia Junior byli králíčci, slepičky a pejsek z Farmy Naděje ©

Velmi nám a našim přátelům, kteří se už o zachráněná zvířata z velkochovů a jatek starají, pomůže sláma, seno a další krmivo. Slepičky a prasátka uvítají zbytky z kuchyně (zeleninu, ovoce apod.), králíčci, kozy, ovce, koně nebo krávy nepohrdnou dobře vysušeným, tvrdým pečivem (pozor, nesmí být plesnivé!).  

Můžete si nám na e-mail katka@farmanadeje.cz napsat o pár letáčků a ty pak rozdávat svým kamarádům nebo známým. Díky tomu se o projektu Farma Naděje dozví ještě víc lidí, kteří budou ochotni pomoci a přispět na dobrou věc. Děkujeme! 

Veronika Hájková (vpravo) a její hosté z Farmy Naděje - Foto: Hana Novenková Veronika Hájková (vpravo) a její hosté z Farmy Naděje ©

Někdo dospělý z rodiny ti určitě pomůže zjistit víc z facebookové stránky Farma naděje. A celý Klub Rádia Junior, ve kterém jsme si povídali o Farmě Naděje, si poslechněte přímo tady: 

Přehrát

Moderuje Veronika. Hosté: Katka Šmídová a Marie Šebestová z Farmy Naděje a jejich 3 králíčci, 3 slepičky a pejsek. Téma: Jak pomáhat hospodářským zvířatům, aby se jim s námi dobře žilo?

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít