Četba, u které o konci rozhodnete vy!

Připravte se na něco speciálního! Na Rádiu Junior vám pustíme dobrodružný příběh a vy můžete hlasovat, jak má skončit! Historky z podsvětí aneb Dobrodružství bývalého řidiče metra vysíláme každý všední den od 18:05.

Hlasujte s Ušounem Rušounem, jestli je Brzdil génius, nebo nešika :) - Foto: Marcela Hájková Hlasujte s Ušounem Rušounem, jestli je Brzdil génius, nebo nešika :) ©

Pan Brzdil je řidič metra ve výslužbě. Možná by mohl sedět doma v houpacím křesle, číst si noviny a popíjet kávu, ale to ho neláká. Raději se každý den jde znovu podívat na místa, kde strávil tolik let jako zaměstnanec Dopravního podniku. A tam, tedy v metru, se mu vždy něco přihodí. Někdy je to dobrodružné, jindy legrační a některé jeho historky jsou hotová detektivka. 

Co je ale nejdůležitější? Že o tom, jak příběh dopadne, rozhodnete vy – posluchači Rádia Junior. Každý díl má totiž dva konce. V jednom, má vždy pan Brzdil geniální plán a v tom druhém se ke stejnému výsledku dopracuje nějakou náhodou nebo možná spíš vlastní nešikovností. Jaký konec by se vám líbil víc? Pan Brzdil génius, nebo nešika? Poslouchejte a hlasujte!  

  • Svůj hlas nám zašlete na e-mail radiojunior@rozhlas.cz a do předmětu uveďte Brzdil génius, nebo Brzdil nešika.

Četba Historky z podsvětí aneb Dobrodružství bývalého řidiče metra začíná každý všední den po 18 hodině. A ještě několik dní po odvysílání si ji můžete najít i s oběma konci také v iRadiu Českého rozhlasu nebo dole v tomto článku

Napsala Hana Lehečková. V režii Lukáše Hlavici účinkují: David Novotný a Lukáš Hlavica. 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít