Cestovatelé v čase pokračují! Vydejte se do budoucnosti

Chtěli jste to, máte to mít! Jsou tu Cestovatelé v čase II. – Nové dobrodružství. Na své další výpravě se čtveřice kamarádů podívá do budoucnosti. Opět na vás čekají báječné ceny. Ale pozor! Tentokrát budeme rozdávat výhry každý týden. A to je super, ne?

Jaké podivné postavy potkají cestovatelé v čase na své cestě do budoucnosti? - Foto: Kateřina Perglová Jaké podivné postavy potkají cestovatelé v čase na své cestě do budoucnosti? ©

Jak se nám bude žít v době plastové? Budou existovat roboti, kteří mají city? Jak inteligentní bude lidstvo za tisíce let? To všechno se spolu s cestovateli v čase již brzy dozvíte. Dobrodružná cesta začíná v pondělí 1. 10. 2018 v 7.25 hod. (reprízy v 18.05 hod. a v 19.10 hod.). 

Těšit se můžete na devět dílů. Každé pondělí odvysíláme na Rádiu Junior jedno dobrodružství Nikoly, Kristýny, Honzy, Jáchyma a jejich přítele Nikoly Tesly. Vaším úkolem bude poslouchat a zjistit, do jakého roku se cestovatelé dostali. Odpovědi nám můžete posílat vždy do následujícího pátku. Správnou odpověď a jména tří výherců se dozvíte vždy v pondělí. 

Všechny díly se postupně objeví i tady na webu v sekci Soutěže. Již brzy tam najdete také podrobnější informace o hře. 

Hráli jste s námi Velkou letní hru Cestovatelé v čase? Že ne? A zajímá vás, jak probíhala první výprava našich kamarádů, která je zavedla do minulosti? Jejich příběhy si můžete poslechnout na našich webových stránkách

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít