7. zastávka cestovatelů v čase

Barevný dým, všude samé zkumavky a baňky, ve kterých něco bublá... Kam se to cestovatelé v čase dostali a kdo je ten tajemný muž, který se s nimi dá do řeči? Uhodneš, koho vyrušili při jeho podivné práci a do jakého roku je stroj času přenesl?

Tentokrát se cestovatelé v čase potkají s tajemným mužem. - Foto: Kateřina Perglová Tentokrát se cestovatelé v čase potkají s tajemným mužem. ©

 

Přehrát

Cestovatelé v čase: Zastávka sedmá. Poslouchejte a zapojte se do velké letní hry Rádia Junior. Soutěžíme od 2. 7. do 31. 8. 2018

Poslechněte si příběhy čtyř spolužáků a vyhrajte  

Vydejte se o prázdninách na dobrodružnou výpravu a získejte skvělé výhry Stačí poslouchat příhody kamarádů, kteří omylem sestrojili stroj času a neplánovaně se tak dostali do minulosti. Vaším úkolem bude uhodnout devět letopočtů, ve kterých se ocitli. Na konci hry nám vaše tipy pošlete a my vylosujeme výherce. 

Na Rádiu Junior vysíláme nový díl letní hry vždy v pondělí v 8:35 (reprízu pak od 17:25 a 19:10) od 2. července do 27. srpna 2018.  

Hlídejte si také soutěžní kalendář na našem webu, ve kterém můžete každé pondělí otevřít okénko s novým dílem. Najdete tam i všechny předchozí části hry.  

Pravidla soutěže a další důležité informace najdete na webových stránkách Rádia Junior v sekci Soutěže.  

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít