30.7.: Závěrečné slovo kapitána

A je to tady! Na naši posádku lodi Urania se seběhli novináři. Blesky fotoaparátů je oslňují a znějí slova díků, chvály a obdivu. Vždyť jsou to první pozemšťané, kteří se vydali za hranice naší sluneční soustavy - a hlavně první pozemšťané, kteří se dokázali také vrátit zpět. Nikdo sice moc netuší, proč přivezli tolik kamení, ale důležité je, že to víme my ;-).

Vesmírná mise se v pořádku vrátila domů - a to jen díky vám! - Foto: Petra Komárková Vesmírná mise se v pořádku vrátila domů ©

 

Přehrát

Planeta R - 30.7.: Závěrečné slovo kapitána

Michala, Juricu, profesora Jokinena i Didiera čeká jistě ještě spousta skvělých dobrodružství… a taky pár hodně otravných všednodenní starostí. Jokinenovi totiž v průběhu mise soused přelil květiny v bytě. Michal si bude muset opět sám prát prádlo a vynášet odpadky a Juricovi řekla maminka hned po příletu, že je potřeba aby trochu ubral na váze, jinak mu prý neuvaří jeho oblíbenou pljeskavicu. A co Didier a Arnošt? Stali se z nich přátelé. A jestli nevěříte, poslechněte si poslední zápis do palubního deníku mise. 

Chceš vedět o Planetě R více? Další informace a pravidla hry nalezneš na www.radiojunior.cz/planetar 

Vysílání

 

Archiv

Audio archiv

Kamery

Pusť si video

Další videa na YouTube

Vysíláme Live
On Air
Zavřít